Profesjonalne pranie dywanów i skuteczne czyszczenie dywaników

  Profesjonalne pranie dywanow Skuteczne czyszczenie dywanikow. Kielce i okolice.

 

W 2016 roku Firma Mowel była wyróżniająca się firmą na terenie kieleckim, podjęliśmy współpracę z firmami, instytucjami i nowymi osobami prywatnymi. Główną specjalnością firmy Mowel jest czyszczenie wykładzin, pranie dywanów i dywaników, czyszczenie tapicerki meblowej i czyszczenie tapicerki samochodowej. Osoby, które podjęły z Nami współpracę wiedzą, że stawiamy jakość ponad wszystko i nie rzucamy słów na wiatr.

Już niebawem artykuł z ofertą dla firm.

Dzisiaj postanowiliśmy przedstawić Państwu przykład skutecznych działań Mowel w zakresie czyszczenia, a konkretniej – weźmiemy pod lupę zabrudzony dywanik.
Właściciel dywanika spisał go na straty, następnie jeszcze skontaktował się z inną firmą czyszczącą (a może to była firma jednoosobowa? kto wie), po działaniach której efekt był opłakany w skutkach.
Dywanik miał dotrwać do wiosny, a następnie miał zostać wyrzucony na śmietnik.
Pan Zbigniew (właściciel dywanika) trafił przypadkiem na Naszą stronę internetową na której nieco z niedowierzaniem podchodził do tematu jakości i skuteczności usług Naszej firmy czyszczącej.

Dokładnie przewertował Naszą stronę i znalazł takie frazy jak: “czyszczenie tapicerki samochodowej”, “czyszczenie wykładzin” , “pranie dywanów”, czy też “czyszczenie dywanów”. Nie znalazł jednak nic na temat czyszczenia dywanika, wyczytał jednak, że dla Firmy Mowel w kontekście czyszczenia NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH.

Pan Zbigniew miał do dywanika ogromny sentyment i postanowił ostatni raz spróbować go wyczyścić, tym razem skontaktował się z firmą Mowel, aby raz na zawsze rozwiać swoje wątpliwości co do jakości Naszych usług. Pan Zbigniew zaproponował, że jeśli uda się firmie Mowel wyczyścić ten dywanik to złoży zamówienie na wyczyszczenie pozostałych dywanów i dywaników jakie posiada w domu, a także będzie składał regularnie zamówienia na czyszczenie firmowych samochodów, a także czyszczenie powierzchni jego biura.

Jak wyglądał dywanik zanim do akcji wkroczyła firma Mowel możecie zobaczyć poniżej:

Wygląd tego dywanika pozostawiał wiele do życzenia...
Wygląd tego dywanika pozostawiał wiele do życzenia…

 

Dywanik był tak upiornie brudny, że można by nim straszyć nie tylko dzieci, ale i dorosłych.
Dywanik był tak upiornie brudny, że można by nim straszyć nie tylko dzieci, ale i dorosłych.

 

Mowel to profesjonalne pranie dywanow skuteczne czyszczenie dywanikow. Kielce i okolice
Teraz porównanie:
1) Wygląd dywanika zanim jego właściciel poznał jakość i skuteczność usług firmy Mowel.
2) Firma Mowel wywiązała się ze swojego zadania i wyczyściła dywanik, wyczyściła plamy i przywróciła dywanikowi dawny blask. Niesamowite jakich kolorów nabrał ten dywanik.

 

Uważacie, że życie wygląda inaczej, a cały ten artykuł to tylko bajka o czystym dywaniku?
Prawdopodobnie macie racje, dopóki korzystacie z usług innych firm czyszczących.
Wasze dywany, dywaniki, wykładziny i meble nie lśnią jak były z bajki, są niedoczyszczone, zmatowiałe, a może nawet i zniszczone przez nieudolne, niezbyt profesjonalne “firmy”.

Uważacie, że okrutnie brudny dywanik (którego nikt przed firmą Mowel nie był w stanie wyczyścić) to nie było prawdziwe wyzwanie?? Sprawdź firmę Mowel i sam przekonaj się o jakości Naszych usług. Dokładne, profesjonalne pranie dywanow skuteczne czyszczenie dywanikow. Profesjonalne czyszczenie wykładzin i dużych powierzchni, efektywne czyszczenie tapicerki meblowej, najwyższa jakość usług w kontekście czyszczenia tapicerki samochodowej. Przyjmujemy także zadania specjalne:)

Sprawdź Nas!

Przeczytaj również artykuł na temat czyszczenia tapicerki samochodowej w Kielcach:
http://mowel.pl/czyszczenie-tapicerki-samochodowej-kielce/

Pozdrawiamy,
Ekipa Mowel.pl

3 thoughts on “Profesjonalne pranie dywanów i skuteczne czyszczenie dywaników

  1. Rewelacja! Widze, ze jestescie swietni nie tylko w czyszczeniu tapicerki samochodowej, ale rowniez w praniu dywanikow. Radzicie sobie z zadaniami specjalnymi, tez wam zlece w marcu cos ekstra;) Moj dywan, az sie prosi o czyszczenie;) Tak samo potrzebne bedzie czyszczenie wykładziny w mojej kuchni, jeszcze przed swietami;)
    Serdecznie pozdrawiam,
    Renata z Barwinka

  2. Bez wątpienia nikt inny w mieście Kielce nie wyczyści lepiej fotela, narożnika czy kanapy. Firma Mowel zajęła się ostatnio czyszczeniem kanapy z czasów PRLu, zrobila to bardzo profesjonalnie, nie uszkodziła kanapy, nadała jej ponownie kolor i blask. Kanapa jest u Naszej babci i ma ona do niej wartosc sentymentalna. Powiedziala Nam, ze byl to najwspanialszy prezent na zblizajace się święta:) Z tej to okazji życzę wszystkim wspaniałych, rodzinnych i radosnych świąt Wielkanocy, czyli Niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego.

    Pozdrawiam,
    Wiktoria

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *