Przejdź do treści

Pranie tapicerki Kielce cennik

Oferujemy bezpłatny dojazd na terenie
miasta Kielce i okolic

Przy pomocy nowoczesnych urządzeń i bezpiecznych preparatów doprowadzimy Twoje meble do stanu wysokiej higieny. Na tej stronie znajdziesz cennik prania kanap, tapicerki samochodowej, narożników, foteli, dywanów i wykładzin.

Jeżeli oczekujesz kompleksowej obsługi na wysokim poziomie, skorzystaj z pomocy profesjonalnej firmy. Nie musisz martwić się transportem. Oferujemy usługi mobilne z dojazdem do wskazanej lokalizacji. Działamy na terenie miasta Kielce i okolic.


Cennik prania tapicerki

Pufa10 – 20 zł
Krzesło8 – 20 zł
Fotel30 – 50 zł
Wersalka50 – 75 zł
Materac50 – 100 zł
Kanapa75 – 100 zł
Narożnik100 – 120 zł
Narożnik duży120 – 150 zł

Podane ceny dotyczą prania jednej sztuki danego mebla i są uzależnione od nakładu pracy, stopnia zabrudzenia oraz wielkości zamówienia. Wykorzystujemy profesjonalne preparaty najlepszych producentów, posiadające atesty dopuszczające do stosowania w warunkach domowych.


Cennik czyszczenia wykładzin

do 50 m10 zł
50 – 100 m8 zł
powyżej 100 m6 zł

Oferujemy pranie wykładzin z materiałów syntetycznych i naturalnych. Jesteśmy przygotowani do prania dużych powierzchni w biurach i instytucjach. Realizowaliśmy zlecenia powyżej 2000 m. Referencje oraz indywidualny cennik czyszczenia dużych powierzchni prześlemy po skierowaniu zapytania na adres email: kontakt@mowel.pl


Ceny czyszczenia dywanów

sztuczne7 zł
wełniane10 zł
shaggy10 zł

Realizujemy ekstrakcyjne pranie dywanów sztucznych i wełnianych. Usunięcie plam i zabrudzeń znacznie utrudniają domowe metody zapierania. Stosowanie popularnych preparatów/pianek/wywabiaczy i pozostawianie ich w runie dywanu bez wypłukania, powoduje utrwalenie plam. Wtedy nie zawsze da się je usunąć w stu procentach.


Cennik prania tapicerki samochodowej

mini200 zł
sedan300 zł
van350 zł

Pranie tapicerki samochodowej obejmuje: podłogę, bagażnik, boczki, fotele przód i tył, dywaniki. Podsufitkę czyścimy na wyraźne życzenie klienta. W starszych samochodach klej traci pierwotne właściwości i w skutek nawet niewielkiej ilości wilgoci materiał może się odkleić. Czyszczenie samych foteli kosztuje 150 zł.


Bezpłatny dojazd Kielce i okolica

Nasza firma czyszcząca oferuje pranie tapicerki meblowej i samochodowej oraz czyszczenie dywanów i wykładzin. Skorzystaj z pomocy wyszkolonych profesjonalistów z miasta Kielce. Pozbędziesz się plam, zabrudzeń i szkodliwych drobnoustrojów zalegających w głębokich warstwach materiału.

pranie tapicerki kielce cennik

Cena prania tapicerki takiego fotela to 50 zł

Oferujemy bezpłatny dojazd do wskazanej lokalizacji. Dzięki temu możesz skutecznie zminimalizować koszty, które wiązałyby się z transportem. Transport mebli wielkogabarytowych lub wykładzin jest problematyczny. Korzystając z naszej oferty masz możliwość wyeliminowania takiej niedogodności.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, który zostanie przywieziony do wskazanej lokalizacji. Nie musisz specjalnie przygotowywać pomieszczenia przed przyjazdem pracownika. Wszystkimi czynnościami zajmie się fachowiec. Lekkie meble przeniesie do innego pomieszczenia, by zorganizować miejsce do pracy.

1️⃣ Ile kosztuje pranie tapicerki w Kielcach?

Cena prania zależy od wielkości mebla. Czyszczenie kanapy kosztuje 75 – 100 zł, fotela 30 – 50 zł. Dywany i wykładziny wyceniane są według powierzchni. Cena 1m2 oscyluje w granicach 6 – 10 zł.

2️⃣ Czy dojazd na terenie Kielc jest bezpłatny?

Tak, zapewniamy bezpłatny dojazd na terenie miasta Kielce oraz miejscowości ościennych. Zadzwoń pod numer ☎ 600 780 740 i uzyskaj więcej informacji.