Przejdź do treści

Pranie tapicerki Kielce cennik

Usługi realizujemy na terenie miasta Kielce
i sąsiednich powiatów

Przy pomocy nowoczesnych urządzeń i bezpiecznych preparatów doprowadzimy Twoje meble do stanu wysokiej higieny. Cennik na tej stronie prezentuje ceny za pranie kanap, tapicerki samochodowej, narożników, foteli, dywanów i wykładzin.

Jeżeli oczekujesz kompleksowej obsługi na wysokim poziomie, skorzystaj z pomocy profesjonalnej firmy. Nie musisz martwić się transportem. Oferujemy usługi mobilne z dojazdem do wskazanej lokalizacji. Prowadzimy również stacjonarną pralnię dywanów. Działamy na terenie miasta Kielce i okolic.


  • 70 zł – cena minimalnego zamówienia

Pranie tapicerki cennik

Pufa10 – 50 zł
Krzesło8 – 20 zł
Fotel25 – 50 zł
Wersalka70 – 90 zł
Materac80 – 100 zł
Kanapa80 – 100 zł
Narożnik
jedno miejsce siedzące
25 – 40 zł
Materiał Carabu+ 50%

Podana cena za pranie tapicerki dotyczy jednej sztuki danego mebla i jest uzależniona od nakładu pracy, stopnia zabrudzenia oraz wielkości zamówienia. Wykorzystujemy profesjonalne i bezpieczne preparaty najlepszych producentów, posiadające atesty dopuszczające do stosowania w warunkach domowych.

Pranie dywanów w pralni cennik

Krótki włos14 zł/m2
Długi włos16 zł/m2
Odbiór i dostawa dywanów20 zł

Oferujemy pranie dywanów sztucznych i wełnianych w profesjonalnej pralni. Usunięcie plam znacznie utrudniają domowe metody zapierania. Stosowanie popularnych preparatów/pianek i pozostawianie ich w runie dywanu bez wypłukania, powoduje utrwalenie plam. Wtedy nie zawsze da się je usunąć w stu procentach.

Cena za czyszczenie wykładzin

do 30 m14 zł
30 – 60 m12 zł
powyżej 60 mindywidualna wycena

Przeprowadzimy pranie wykładzin w firmach, biurach i instytucjach. Posiadamy odpowiedni sprzęt i system pracy. Realizowaliśmy zlecenia powyżej 2000 m. W przypadku dużych powierzchni wykładzin cena może być o połowę niższa od tej w cenniku. Referencje oraz indywidualny cennik prania dużych powierzchni prześlemy po skierowaniu zapytania na adres email: kontakt@mowel.pl

Cena za pranie tapicerki samochodowej

mini250 zł
sedan350 zł
van400 zł

Pranie tapicerki samochodowej obejmuje: podłogę, bagażnik, boczki, fotele przód i tył, dywaniki. Podsufitkę czyścimy na wyraźne życzenie klienta. W starszych samochodach klej traci pierwotne właściwości i w skutek nawet niewielkiej ilości wilgoci materiał może się odkleić. Czyszczenie samych foteli kosztuje 150 zł.

Cennik prania Kielce i okolice

Nasza firma czyszcząca oferuje pranie tapicerki meblowej i samochodowej oraz czyszczenie dywanów i wykładzin. Ceny podane w cennikach na tej stronie dotyczą Kielc i miejscowości okolicznych. Skorzystaj z pomocy wyszkolonych profesjonalistów z miasta Kielce. Pozbędziesz się plam, zabrudzeń i szkodliwych drobnoustrojów zalegających w głębokich warstwach materiału.

pranie tapicerki kielce cennik

Cena prania tapicerki takiego fotela to 50 zł

Oferujemy pranie dywanów w pralni oraz mobilne czyszczenie tapicerki lub wykładzin z dojazdem do wskazanej lokalizacji. Dzięki temu możesz skutecznie zminimalizować koszty, które wiązałyby się z transportem. Transport mebli wielkogabarytowych lub wykładzin jest problematyczny. Korzystając z naszej oferty masz możliwość wyeliminowania takiej niedogodności.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, który zostanie przywieziony do wskazanej lokalizacji. Nie musisz specjalnie przygotowywać pomieszczenia przed przyjazdem pracownika. Wszystkimi czynnościami zajmie się fachowiec. Lekkie meble przeniesie do innego pomieszczenia, by zorganizować miejsce do pracy.

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy działającej w województwie mazowieckim zobacz jaka jest cena za pranie w stolicy: pranie wykładzin warszawa cena

1️⃣ Ile kosztuje pranie tapicerki w Kielcach?

Pranie kanapy kosztuje 80 – 100 zł, fotela 25 – 50 zł, krzesła 8 – 20 zł. Czyszczenie tapicerki samochodowej od 150 zł za same fotele.

2️⃣ Jaka jest cena za pranie dywanów i wykładzin w Kielcach?

Dywany i wykładziny wyceniane są według powierzchni. Pranie dywanów w pralni kosztuje 14 – 16 zł za 1m2. Czyszczenie wykładzin biurowych 5 – 14 zł za 1m2.

Cena za pranie dywanów lub kanapy uzależniona jest od stopnia zabrudzenia, rodzaju materiału oraz wielkości zamówienia. Zadzwoń pod numer ☎ 600 780 740 i uzyskaj więcej informacji.